KADINLAR ASLA YANILMAZ

Çayyolu Halı Yıkama Fabrikası olarak Halı yıkama sektörüne ilk girdiğimiz yıllarda, temizlik konusunda kadınların fikrini aldık. Kadınlar firma seçerken ilk önce güvenilir olmalarına ve temizliğe bakarlar…Peki neydi bizdeki bu özgüven?

Konu temiz  yıkamaksa eğer; halı yıkama kalitesi hakkında en güvenilir puanı kadınların vereceğini ve bu konuda vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetini en ince ayrıntılarına kadar inceleme ve daha önceki tecrübelerini dayanarak en iyi halı yıkama firmasını bulacaklarına ve çevrelerine mahçup olma kaygısı duymadan buldukları o firmayı tavsiye edecekleri düşüncesindeyiz.. Çayyolu halı yıkama olarak en büyük korkumuz halı yıkama kalitemizden ödün vermek oldu.
Günümüzün mali şartlarından dolayı kaliteli halı yıkama hizmeti standartlarının hiç bir prensibinden ödün vermeden ve hatta bilgimize yeni fikir ve önerilere her zaman açık, hatalarımızı kabul edip ders alarak, amatör ruhlu profesyonel yönetim mantığımızla, çalışmalarımıza müşteri her zaman haklıdır ve %100 müşteri memnuniyeti mantığıyla yön vererek devam ettik ve edeceğiz.
Bu gün geldiğimiz yere bakıldığında kadınlar asla yanılmadığını anladık ve o günden bu güne geçen 8 yıllık süreçte yaptığımız değerlendirmede bizimle tanışan müşterimizin memnun ve olumlu yorumlarla bizlere dönmüş olduğunu ve yakınlarına da Çayyolu halı yıkama servisini tavsiye ettiklerini ve bir dahaki halı yıkama döneminde tekrar bizleri arayarak bizleri daha çok motive etmektedirler. Tabiki bu 8 yıllık süreçte memnun edemediğimiz yada hatalarımız olan müşterilerimiz vardır. Yaptığımız her hatanın sonucu gelen en ufak bir şikayet uykusuz gecelerimize ve o hatayı bir daha tekrar etmemeye o hatadan ders almamızı sağladı, bir yandan da olgunluğumuza olgunluk kattı ve dahada olgunlaştıracaktır..
Çayyolu Halı Yıkama olarak tüm bunlardan çıkardığımız sonuç son yıllar içerisinde müşteri oranımızın %100 oranında arttığını gözlemleyerek prensiplerimizi sağlam dolgular üzerine oluşturduğumuzun ispatı ve mantığı ile her türlü eleştiriden ders alarak öğrenmeye ve hep yeni fikirlere aç zihniyetimizle 1 numara olmaya kararlıyız. Çayyolu halı yıkma yı 8 inci yılında bizlere olan güveninizin bizleri ayakta tutacağı tezimizin doğruluğu ve bir parça ispatı inancıyla Hizmetlerimize devam etmekteyiz.
Bizleri tercih eden ve bu günlere getiren değerli müşterilerimize sonsuz saygı ve teşekürler. Çayyolu halı yıkama

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir yanıt yazın